Sport Klub Youtube

20.11.2020 / 09.59

Povratek PL: Derbi na Anfieldu, City v Londonu

Mou za SK: Točka na Stamfordu je vedno pozitivna stvar

Tottenham se je na derbiju s Chelseajem razšel brez zadetkov. Jose Mourinho se je vrnil na dobro poznano mesto, po tekmi pa je v izjavi za Sportklub dejal, da je njegova ekipa lahko zadovoljna z osvojeno točko.

Edinson Cavani je bil junak zmage Manchester Uniteda na obračunu proti Southamptonu. Dosegel je dva zadetka in podajo ob izjemnem preobratu rdečih vragov za zmago s 3:2.

Kot je bilo pričakovano, je Lionel Messi svoj zadetek na obračunu proti Osasuni posvetil nedavno preminulemu rojaku Diegu Armandu Maradoni. Messi je imel pod dresom Barcelone oblečen poseben dres Newells Old Boysov, hkrati pa je glavo in roke dvignil proti nebu ...

V petkovem srečanju Serie B je Lecce v gosteh z 2:1 slavil proti ekipi Chieva. Slovenski vezist Žan Majer je v igro prišel v 69. minuti in se skupaj s soigralci veselil zmagovalnega zadetka v 93. minuti.