Sport klub

Nogomet 02.12.2017 | 21:53

Potem ko mu je sodnik na takrat že odločenem derbiju med Unitedom in Arsenalom zaradi nespametnega prekrška nad Hectorjem Bellerinom pokazal rdeči karton, je Paul Pogba na poti do slačilnice še ironično zaploskal, a ob ponovnem ogledu posnetka ni dvoma, da se je Andre Mariner odločil pravilno.

Chelsea je prišel do izenačenja na derbiju proti Unitedu po zaslugi Rossa Barkleya, ki je zadel v 96. minuti. A po tem zadetku je tekma dobila še svoj epilog, saj je Jose Mourinho besnel nad nekom iz tabora Chelseaja, ki je imel nekaj za pripomniti Portugalcu.

Zadetek, s katerim je Daniel Sturridge Liverpoolu prinesel točko proti Chelseaju na Stamford Bridgeu, je bil izbran za najlepšega v mesecu septembru v Premier ligi. Sturridge je v letošnji sezoni za redse na devetih tekmah skupno dosegel štiri zadetke.

Lovren za SK: Bolje točka kot poraz, zaslužili smo več

Liverpool in Manchester City sta se v derbiju 8. kroga Premier lige razšla brez zadetkov. Meščani so bili blizu trem točkam, a je Riyad Mahrez zapravil najstrožjo kazen. Po obračunu na Anfieldu je pred kamero Sportkluba stopil branilec redsov Dejan Lovren.

Nogometaš Southamptona Danny Ings je v 26. minuti obračuna proti Chelseaju z zgolj nekaj metrov zgrešil prazno mrežo. Hitro je sledila kazen, Londončani pa so koncu slavili s prepričljivih 3:0.