Sport klub

07.01.2018 | 19:32

Kakšen evrogol, ki je med drugim "ubil" topničarje

Arsenal FC

Nottingham Forestu je danes uspel velik met, saj so iz Fa pokala izločili Arsenal, med najboljšimi je bil Eric Lichaj, ki je v 44. minuti med drugim tudi dosegel pravi evrogol, ki je povsem "ubil" topničarje, ki so na koncu izgubili s 4:2.

Manchester United in Arsenal sta odigrala odličen obračun na Old Traffordu, ki pa se je konča z neodločenim rezultatom 2:2. Oglejte si, kako sta v razmaku dveh minut po neverjetnih obrambnih napakah padla kar dva zadetka v drugem polčasu.

Niste gledali tekme leta v PL? To ste zamudili!

V kolikor si na zadnji dan v minulem tednu niste v živo ogledali poslastico 14. kroga Premier lige med Arsenalom in Tottenhamom, bodite brez skrbi, saj si na tem mestu lahko ogledate lepotico kroga in vseh šest zadetkov doseženih na Emiratih. Uživajte!

Kot v igrici - Arsenalova akcija spomnila na stare dni

Nogometaši Arsenala so v zadnji tekmi deveta kroga Premier lige premagali Leicester s 3:1, posebnjo pozornost pa je pritegnila akcija za tretji zadetek topničarjev. Lahko bi rekli, da so jo izvedli kot v video igrici!

Arsenal je v vznemirljivem zaključku dvoboju ugnal Cardiff, trenutek odločitve pa so gledalci videli v 81. minuti, ko je s topovskim strelom Londončanom tri točke prinesel Alexandre Lacazette.