Sport klub

Nogomet 07.01.2018 | 19:32

Kakšen evrogol, ki je med drugim "ubil" topničarje

Arsenal FC

Nottingham Forestu je danes uspel velik met, saj so iz Fa pokala izločili Arsenal, med najboljšimi je bil Eric Lichaj, ki je v 44. minuti med drugim tudi dosegel pravi evrogol, ki je povsem "ubil" topničarje, ki so na koncu izgubili s 4:2.

Arsenal je v vznemirljivem zaključku dvoboju ugnal Cardiff, trenutek odločitve pa so gledalci videli v 81. minuti, ko je s topovskim strelom Londončanom tri točke prinesel Alexandre Lacazette.

Samo na SK: Vsi goli 2. kroga Premier League

Samo na spletni strani SportKluba si lahko ogledate zadetke drugega kroga angleške Premier League.

Ob koncu tekme na Emiratesu je določenim nogometašem zavrela kri.

Vratar Arsenala Petr Čech je ob zmagi proti Watfordu s 3:0 ubranil prvo enajstmetrovko po več kot sedmih letih. Zadnjič je strel iz bele točke zaustavil 14. februarja leta 2011 ob remiju Chelseaja in Fulhama. Obenem je ob tem že dvestotič v Premier ligi svojo mrežo ohranil nedotaknjeno.