Premier League

03.12.2018 | 09:21

Niste gledali tekme leta v PL? To ste zamudili!

V kolikor si na zadnji dan v minulem tednu niste v živo ogledali poslastico 14. kroga Premier lige med Arsenalom in Tottenhamom, bodite brez skrbi, saj si na tem mestu lahko ogledate lepotico kroga in vseh šest zadetkov doseženih na Emiratih. Uživajte!

Nogometaš Tottenhama je prejel nagrado za najlepši zadetek v Premier ligi v mesecu novembru. Reprezentant Južne Koreje je bil v petek nagrajen za svoj slalom skozi obrambo Chelseaja. Več v posnetku...

PL na SK: Mourinho za sebe pa tudi za Guardiolo

V soboto in nedeljo nas čakajo obračuni 17. kroga Premier lige. Prva se bosta pomerila Manchester City in Everton (sobota, 13:30), medtem ko bo derbina sporedu v nedeljo ob 17:00 na Anfieldu. Vodilni Liverpool pričakuje najhujšega rivala Manchester United, ki bi z zmago pomagal mestnemu rivalu.

Manchester United in Arsenal sta odigrala odličen obračun na Old Traffordu, ki pa se je konča z neodločenim rezultatom 2:2. Oglejte si, kako sta v razmaku dveh minut po neverjetnih obrambnih napakah padla kar dva zadetka v drugem polčasu.

Liverpool je z zmago v končnici mestnega obračuna proti Evertonu ohranil stik z vodilnim Manchester Cityjem, a pot do novih treh točk je bila vse prej kot enostavna. V zgornjem posnetku si poglejte najboljše trenutke iz Merseyside derbija na Anfieldu.