Nogomet 04.12.2018 | 23:01

Angleški prvoligaši bodo tokrat na delu tudi med tednom, ko so na sporedu obračuni 15. kroga Premier lige. Osrednji obračun prinaša sreda, ko se bosta na Old Traffordu pomerila Manchester United in Arsenal. V videu si oglejte napoved celotnega kroga.

Ko se 'štoper' sprehodi skozi obrambo v stilu Messija

Obrambni igralec Betisa Sidney je dosegel najbrž svoj najlepši gol v karieri na tekmi proti Rayu Vallecanu, ko je prijel za žogo na svoji polovici in se sprehodil skozi obrambo nasprotnika, po sijajnem preigravanju pa še uspel zatresti mrežo. Zadetek je Betisu zagotovil zmago.

Nogometaši Real Madrida so v 15. krogu ugnali Huesco, edini gol za goste pa je že v prvih desetih minutah dosegel Gareth Bale.

Manchester United in Arsenal sta odigrala odličen obračun na Old Traffordu, ki pa se je konča z neodločenim rezultatom 2:2. Oglejte si, kako sta v razmaku dveh minut po neverjetnih obrambnih napakah padla kar dva zadetka v drugem polčasu.

Poglejte neverjeten, skoraj filmski zaključek derbija za Liverpool. Domači so do velikih treh točk prišli šele v 96. minuti.