Sport Klub Youtube

06.12.2018 | 09.20

Manchester United in Arsenal sta odigrala odličen obračun na Old Traffordu, ki pa se je konča z neodločenim rezultatom 2:2. Oglejte si, kako sta v razmaku dveh minut po neverjetnih obrambnih napakah padla kar dva zadetka v drugem polčasu.

Navijači Erzuruma so v tekmi zadnjega kroga turškega prvenstva s plastenko v glavo zadeli vratarja Fenerbahčeja Haruna Tekina. Do incidenta je prišlo po zadetku gostov iz bele točke, Erzurum pa je s porazom proti Fenerju izpadel v nižji rang tekmovanja.

V zadnjem krogu španske lige 2018/2019 je Barcleona v gosteh odigrala 2:2 z Eibarjem, sijajno sezono pa je Lionel Messi kronal z dvema zadetkoma.

Manchester City je danes prišel do svojega četrtega naslova v Premier League. Varovanci Pepa Guardiole so v izjemno razburljivem zaključku na koncu za točko prehiteli Liverpool. Ubranitev naslova so sinje modri danes prešerno proslavili v Brightonu, kjer so visoko v zrak dvignili lovoriko.

Manchester City ima le krog pred koncem angleškega prvenstva točko prednosti pred Liverpoolom, potem ko so sinoči z neverjetnim golom Vincenta Komanyja uspeli premagati Leicester City z 1:0.