Sport Klub Youtube

06.12.2018 | 09.20

Manchester United in Arsenal sta odigrala odličen obračun na Old Traffordu, ki pa se je konča z neodločenim rezultatom 2:2. Oglejte si, kako sta v razmaku dveh minut po neverjetnih obrambnih napakah padla kar dva zadetka v drugem polčasu.

V 26. krogu Premier lige so moštva dosegla 31 zadetkov, samo na naši spletni strani pa si lahko ogledate prav vse, od prvega do zadnjega. City je bil najbolj učinkovit, Liverpool in Tottenham sta bila prepričljiva, s serijo zmag pa je nadaljeval United.

West Ham in Liverpool sta z včerajšnjim remijem 1:1 zaključila 25. krog Premier League. Najbolj se lahko smeji Manchester City, ki je pridobil v primerjavi z Liverpoolom in se jim približal na samo tri točke zaostanka, potem, ko so redsi včeraj še drugič zapored samo remizirali.

Aguero za SK: Znova smo v boju za naslov

Sergio Aguero je bil glavni junak zmage Manchester Cityja proti Arsenalu, saj je dosegel vse tri zadetke za sinje-modre. Argentinec si je po tekmi nekaj trenutkov vzel tudi za Sportklub. V zgornjem posnetku poglejte, kaj je povedal po pomembni zmagi.

David de Gea je praktično nepremagljiv na vratih Machester Uniteda. Rdeči vragi so na gostovanju pri Leicestru prišli do pomembne zmage, veliko zaslug za nove tri točke pa gredo španskemu vratarju, ki je domačine predvsem v dveh primerih spravljal v obup.