Sport klub

16.03.2019 | 22.45

Nogometaši Manchester Cityja so v četrtfinalu Pokala FA v gosteh premagali Swansea s 3:2. Ekipa iz Walesa je po prvem polčasu vodila z 2:0, vendar so meščani izid uspeli spreobrniti. Gostje so drugi zadetek dosegli po sumljivo dosojeni najstrožji kazni, tretjega pa iz prepovedanega položaja.

Manchester City je v 6. krogu poskrbel za drugo najvišjo zmago v zgodovini Premier lige, ko je Watford odpravil z 8:0. Sinje-modri so le za zadetek zaostali za rekordno zmago Manchester Uniteda proti Ipswichu iz leta 1995. Aktualni angleški prvaki so za osem zadetkov potrebovali 11 strelov.

Ekskluzivno na SK: Vsi zadetki 4. kroga Premier lige

Liverpool je tudi po 4. krogu Premier lige edina ekipa z maksimalnom učinkom v Premier ligi, redi so tokrat s 3:0 odpravili Burnley. Poglejte si vse zadetke iz vseh desetih odigranih dvobojev in ne pozabite, da se Premier lige znova vrača čez 14 dni oziroma po reprezentančnem premoru.

Samo na SK: Vsi sobotni zadetki v Premier League

Včeraj v 4. krogu je bilo v Premier League odigranih osem tekem. Skupno so gledalci na stadionih lahko videli kar 22 zadetkov. Mi pa vam vse te ponujamo na enem mestu.

Sergio Aguero je bil besen na managerja Pepa Guardiolo, ki ga je v 65. minuti zamenjal z Gabrielom Jesusom. Po prihodu Argentinca z igrišča sta si izmenjala nekaj ostrih besed. Ob koncu tekme, ko se je že zdelo, da bo City zmagal pa sta se glavna akterja že pobotala.