The Emirates FA Cup

17.03.2019 | 18.04

Millwall je bil doma na pragu uvrstitve v polfinale FA pokala. V 95. minuti so vodili z 2:1, v zadnji akciji na tekmi je S. March poslal visok predložek pred domača vratar, tam pa je hudo napako storil vratar D. Martin in gostom ponudil podaljšek. Brighton je na koncu slavil po strelih z bele točke.

Manchester United je pod taktirko Oleja Gunnarja Solskjaerja povsem prerojen. Tokrat je na Old Traffordu padel Brighton, rdeči vragi pa so slavili z 2:1. Gola za domačo ekipo sta dosegla Paul Pogba in Marcus Rashford

Kakšen evrogol, ki je med drugim "ubil" topničarje

Nottingham Forestu je danes uspel velik met, saj so iz Fa pokala izločili Arsenal, med najboljšimi je bil Eric Lichaj, ki je v 44. minuti med drugim tudi dosegel pravi evrogol, ki je povsem "ubil" topničarje, ki so na koncu izgubili s 4:2.

Zoumina reakcija po golu Matića postala pravi hit!

Nemanja Matić je ob zmagi Chelseaja nad Tottenhamom (4:2) v polfinalu FA pokala dosegel spektakularen zadetek, še boljša pa je reakcija njegovega soigralca s klopi Kurta Zoumaja.