Sport klub

18.03.2019 | 19.23

Vratar Boltona Remi Matthews je na tekmi z Wiganom prejel kar 5 golov, a tretji je bil izključno njegova krivda. Storil je začetniško napako, ko ni opazil nasprotnika, ki se mu je prikradel za hrbet in vzel žogo. Poglejte situacijo v videu in najlepši gol Wigana.

Prva nedeljska tekma 33. kroga španske La Lige je bila zelo vroča. Obračun med Levantejem in Espanyolom je poskrbel za štiri gole (2:2), najlepšega na tekmi pa je v 72. minuti dosegel Ruben Rochina. 28-letnik je sicer dve minuti zatem prejel rdeči karton.

Na tekmi Championshipa med Norwichem in Sheffield Wednesdayom so gledalci imeli kaj videti. Gostje so dosegli gol z roko, a so potem rumeno-zeleni s fantastičnim golom iz prostega strela globoko v sodniškem podaljšku izenačili.

Liverpool si je v le nekaj več kot dveh minutah zagotovil zmago nad Chelseajem, potem ko sta na začetku drugega polčasa zadela Mane in Salah. Poglejte si, kako je vse skupaj izgledalo...

Odlični napadalec Celtica, James Forrest je še enkrat več dokazal, kako močan udarec ima. V polfinalu škotskega pokala je dosegel fenomenalen zadetek.