Premier League

14.04.2019 | 20.14

Liverpool si je v le nekaj več kot dveh minutah zagotovil zmago nad Chelseajem, potem ko sta na začetku drugega polčasa zadela Mane in Salah. Poglejte si, kako je vse skupaj izgledalo...

Uriel Antuna, reprezentant Mehike in igralec kluba LA Galaxy, je na Gold Cupu nepričakovano dočakal svoj prvenec v dresu z državnim grbom, potem ko je zadnji trenutek vskočil kot rezerva. Selektor ga je na igrišče proti Kubi poslal od prve minute, za kar se mu je nogometaš nemudoma odkupil.

Italija je preobratu v kvalifikacijah za nastop na EURO 2020 premagala reprezentanco Bosne, prvi zadetek pa je dosegel Lorenzo Insigne, ki je po kotu dobil žogo na nogo, vse ostalo pa je zgodovina. Kakšen gol!

Človek-ekipa: Ronaldov 53. hat-trick v karieri (VIDEO)

Reprezentanca Portugalske si je na prvem zaključnem turnirju Lige narodov priigrala finalno vstopnico. Gostitelji turnirja so slavili s 3:1, junak tekme pa je bil s tremi odličnimi zadetki Cristiano Ronaldo. Portugalski zvezdnik je dosegel svoj 52. trojček golov na eni tekmi v karieri.

Na tekmi španske segunde med Gijonom in Albacetejem smo videli enega izmed najbolj norih golov sezone, Javi Acuña Caballero je vratarja presenetil in gol dosegel s približno 60 metrov. Streljal je s svoje polovice igrišča. Uživajte!