Premier League

14.04.2019 | 20.14

Liverpool si je v le nekaj več kot dveh minutah zagotovil zmago nad Chelseajem, potem ko sta na začetku drugega polčasa zadela Mane in Salah. Poglejte si, kako je vse skupaj izgledalo...

Medtem ko čakamo na PL: Najboljša preigravanja

Premier liga se bo kmalu vrnila. Dokler čakamo, da se bodo vrnile najboljše nogometne ekipe iz Otoka, se spomnimo nekaterih najbolj atraktivnih potez iz premierligaških igrišč.

Na mestnem derbiju Bresta sta se danes v okviru 11. kroga beloruske lige udarila domači in Rukh in gostujoči Dinamo, ki je po zaostanku prišel do več kot zaslužene zmage s 4:1. Poglejte si vse zadetke s tekme, ki ste jo lahko spremljali tudi na programih SportKluba.

Salzburg je v finalu avstrijskega pokala prepričljivo odpravil Lustenau s kar 5:0. Avstrijski prvaki so prva dva zadetka dosegli v 19. in 21. minuti ter opravili večino dela. Najprej mojstrovina iz prostega strela, nato velika napaka nasprotnika.

V zadnjih letih ste lahko v naši družbi pospremili ogromno nepozabnih tekem, atraktivnih golov in neverjetnih košev. Sportklubova redakcija je za vas pripravila kompilacijo najbolj atraktivnih trenutkov, ki so se odvili na naših kanalih.