You Tube Sport Klub

20.07.2019 | 17.53

Manchester United

Na srečanju Interja in Manchester Uniteda je edini zadetek dosegel vsega 17-letni Mason Greenwood, ki je slovenskega čuvaja mreže pri italijanski ekipi, Samirja Handanovića, premagal z natančnim diagonalnim strelom.

38-letni veteran Aritz Aduriz je na prvi tekmi nove sezone La Lige poskrbel, da je njegov Athletic Bilbao porazil aktualnega prvaka, Barcelono. Aduriz je edini zadetek dosegel v 89. minuti, ko je sijajno zadel s škarjicami.

Chelsea na gostovanju pri Manchester Unitedu v prvem krogu nove sezone ni imel pretirane sreče, saj so modri iz Londona imeli kar nekaj priložnosti, United pa je bil precej bolj zanesljiv pred vrati nasprotnika. Oglejte si vrhunce tekme, ki jo je Manchester dobil s 4:0.

Mladi nogometaš Tottenhama Oliver Skipp je na prijateljski tekmi z Interjem pred strelom z očmi pomežiknil v desno stran Samirja Handanovića, streljal pa v njegovo levo. Slovenski čuvaj mreže ga je "prebral" kot knjigo in strel obranil.

Nogometaši švedskega prvoligaša Kalmarja so imeli v tem primeru obilico smole. V tretji minuti sodniškega podaljška 1. polčasa tekme s Hammarbyem je branilec Fenger na spektakularen način rešil napako vratarja Blaževića.