Sport Klub Youtube

12.08.2019 | 11.28

Chelsea na gostovanju pri Manchester Unitedu v prvem krogu nove sezone ni imel pretirane sreče, saj so modri iz Londona imeli kar nekaj priložnosti, United pa je bil precej bolj zanesljiv pred vrati nasprotnika. Oglejte si vrhunce tekme, ki jo je Manchester dobil s 4:0.

Sergio Aguero je bil besen na managerja Pepa Guardiolo, ki ga je v 65. minuti zamenjal z Gabrielom Jesusom. Po prihodu Argentinca z igrišča sta si izmenjala nekaj ostrih besed. Ob koncu tekme, ko se je že zdelo, da bo City zmagal pa sta se glavna akterja že pobotala.

Tukaj niti trije vratarji ne bi pomagali. Toni Kroos je že v uvodu la lige dosegel gol, ki bo vsekakor kandidiral z anajlepšega v tej sezoni.

Nicolas Pepe je na srečanju Arsenal - Burnley izvedel čudovito potezo, ki bo zagotovo končala v vrhuncih 2. kroga premier lige.

Rus Andrej Rubljov je pripravil izjemno presenečenje, potem ko je v 3. krogu Mastersa v Cincinnatiju v 61 minutah premagal Rogerja Federerja. Rubljov je po zmagi tudi zajokal.