You Tube Sport Klub

02.09.2019 | 09.50

Ekskluzivno na SK: Vsi zadetki 4. kroga Premier lige

Liverpool je tudi po 4. krogu Premier lige edina ekipa z maksimalnom učinkom v Premier ligi, redi so tokrat s 3:0 odpravili Burnley. Poglejte si vse zadetke iz vseh desetih odigranih dvobojev in ne pozabite, da se Premier lige znova vrača čez 14 dni oziroma po reprezentančnem premoru.

Arsenal je bil v 5. krogu Premier lige na gostovanju pri Watfordu na dobri poti do tretje zmage, potem ko je ob polčasu vodil z 2:0, a v drugem polčasu z lastnimi napakami domačim dovolil, da so prišli do točke (2:2).

Samo na SK: Vsi sobotni zadetki v Premier League

Včeraj v 4. krogu je bilo v Premier League odigranih osem tekem. Skupno so gledalci na stadionih lahko videli kar 22 zadetkov. Mi pa vam vse te ponujamo na enem mestu.

Včeraj se je na tekmi med Liverpoolom in Burnleyem malce zaiskrilo. V glavni vlogi pa predvsem Sadio Mane, ki je bil po zamenjavi jezen na Mohameda Salaha, ki mu nekaj minut pred tem ni podal, ko je bil povsem sam pred praznimi vrati.

Southampton in Manchester United sta se na prvi tekmi četrtega kroga Premier liga razšla brez zmagovalca (1:1). Rdele vrage je v vodstvo popeljal Daniel James, domače navijače pa je razveselil Jannik Vestergaard.