sportklub

27.01.2020 | 09.43

Manchester United

Manchester United je za uvrstitev v osmino finala Pokala FA s 6:0 razbil nižjeligaša Tranmere. Najlepši zadetek na srečanju je dosegel branilec Harry Maguire, ki je potegnil z žogo proti kazenskemu prostoru domačih, obšel enega od nasprotnikov in elegantno zaključil.

Komentarjev (1)

Marijane

Harry maguire

Odgovori 0 0

VAR je (spet) prevzel glavno temo pogovorov po derbiju Premier lige med Manchester Unitedom in Chelseajem. Kurt Zouma je bil tokratna žrtvev, saj so mu zaradi njegovega prekrška razveljavili dosežen zadetek. Napaka ali legitimna odločitev?

Nora tekma - 4 zapravljeni "zicerji" v prvih 15 minutah

Na tekmi Pokala FA med Burnleyjem in Norwichem so nogometaši obeh ekip že v prvih 15 minutah zapravili štiri 100 odstotne priložnosti. Pravi čudež, da izid ob polčasu ni bil 1:3, namesto 0:0. Na koncu je Norwich slavil z 2:1.

Na Otoku so od torka do četrtka odigrali tekme 24. kroga Premier lige. Poglejte si, kateri zadetki so zaznamovali tokratne obračune, konec tedna pa na programih Sportkuba uživajte v tekmah Pokala FA.

Klopp za SK: 70 minut sijajne igre s samo enim golom...

Pred mikrofonom Sportkluba se je po velikem derbiju z Manchester Unitedom ustavil tudi karizmatični trener Liverpoola Jürgen Klopp.