youtube

20.08.2017 | 23.45 > 23:46

AC Chievo Verona

Slovenski nogometaš Valter Birsa je bil osrednja figura tekme 1. kroga Serie A med Udinesejem in Chievom. Chievo je slavil z 2:1, Birsa pa je podal za prvi zadetek in nato tekmo odločil s priloženim evrogolom.

Na zadnji tekmi v letu 2018 je zablestel Josip Iličič, ki je ob visoki zmagi Atalante s 6:2, prispeval hattrick. Slovenec je v igro vstopil ob rezultatu 3:2 v 63. minuti, potem za suvereno zmago na Sassuolom prispeval tri zadetke v slabih 30. minutah tekme.

Kot veleva tradicija, morajo novinci v ekipi zapeti na glas pred svojimi soigralci. Izjema včeraj ni bil niti Cristiano Ronaldo, ki je moral pokzatai svoje sposobnosti, za njim pa so sledili še vsi ostali novinci. Že danes pa bo moral pokazati tiste zaradi katerih je najboljši na svetu.

Hrvaški reprezentant in srebrn in Svetovnega prvenstva v Rusiji Šime Vrsaljko je bil tudi uradno predstavljen kot novi nogometaš milanskega Interja. Nič novega, a pri Interju so to storili na prav poseben in zanimiv način.

Cristiano Ronaldo je včeraj tudi dokončno zapustil vrste Real Madrida in postal član Juventusa. Pri galaktikih pa so se od najboljšega igralca vseh časov poslovili s prav posebnim videom, kjer so zbrani vsi njegovi najboljši in najlepši trenutki v dresu Reala.