Sport Klub Youtube

19.10.2020 | 09.29

Ekshibcija med tekmo: "Kot Ronaldinho na ogrevanju"

Rayo Vallecano

Nogometaš Raya Vallecana Isi se je sredi tekme z Espanyolom malce poigral z okroglim usnjem, s katerim je žongliral z glavo v stilu Ronaldinha. Ekshibicija, ki jo redko vidimo na nogometnih tekmah ...

Valencia je po preobratu uspela priti do zmage proti Realu, potem ko je Carlos Soler tri zadetke dosegel iz enajstmetrovke. Pri ključnem zadetku za vodstvo z 2:1 so imeli domači veliko sreče, saj je Raphael Varane zatresel svojo mrežo, kar je bilo potrjeno šele po ogledu posnetka iz različnih kotov.

Athletic Bilbao je v desetih minutah dosegel dva gola in poskrbel za preobrat proti Sevillii. Gol za zmago Baskov je dosegel Oihan Sancet. Od njegovega prihoda s klopi za rezervne igralce do zmagovitega zadetka je minilo pičlih 47 sekund.

Barcelona je po veličastni evropski zmagi v Torinu znova razočarala v domačem prvenstvu, ko je na gostovanju pri Alavesu ob igralcu več prišla samo do točke (1:1). Domači so povedli v 31. minuti z zadetkom Luisa Rioja, ki je izkoristil medlo posredovanje Gerarda Piqueja in vratarja Neta.

Branilec Osasune Facundo Roncaglia je dosegel najlepši gol 5. kola španskega prvenstva. Argentinec je bil strelec prvega zadetka pri zmagi svoje ekipe proti Celti z 2:0.