You Tube

Nogomet 11.07.2018 | 15:14

Juventus Turin

Cristiano Ronaldo je včeraj tudi dokončno zapustil vrste Real Madrida in postal član Juventusa. Pri galaktikih pa so se od najboljšega igralca vseh časov poslovili s prav posebnim videom, kjer so zbrani vsi njegovi najboljši in najlepši trenutki v dresu Reala.

Cristiano Ronaldo je danes prvič v dresu Juventusa odigral tekmo v Ligi prvakov. Igrišče pa je moral zapustiti po samo 39. minutah, saj mu je nemški sodnik Felix Brych pokazal rdeči karton. Počasni posnetek pa ne razkriva kaj natančno se je zgodilo. Kakšno pa je vaše mnenje glede tega?

Barcelona je včeraj potrebovala le tri minute, da preobrne potek dogajanja na tekmi proti Real Sociedadu in pride do zmage z 2:1. Oba zadetka so modro-rdeči dosegli po kotu.

Brazilski superzvezdnik v moštvu Paris Saint Germaina in brazilske reprezentance je nase opozoril ne samo z izredno izvedenim prostim strelom, temveč tudi s proslavo po zadetku, ki jo je "ukradel" od Cristiana Ronalda.

Nogometaš Valladolida Keko je včeraj v izdihljajih tekme z Barcelono dosegel izenačujoči zadetek, vendar ga je sodnik po ogledu videa razveljavil zaradi prepovedanega položaja. Mnenje? Je bil res "ofsajd"?