La Liga

10.02.2019 | 07.32

Atletico Madrid

Alvaro Morata je v 55. minuti dosegel prelep zadetek z "lobom", vendar je bil po ogledu VARa razveljavljen zaradi prepovedanega položaja. VAR je bil na koncu tudi usoden za Atletico, ki je na koncu izgubil s 3:1 proti Realu. Morata pa je ostal brez prvenca proti svojemu nekdanjemu klubu.

Prva nedeljska tekma 33. kroga španske La Lige je bila zelo vroča. Obračun med Levantejem in Espanyolom je poskrbel za štiri gole (2:2), najlepšega na tekmi pa je v 72. minuti dosegel Ruben Rochina. 28-letnik je sicer dve minuti zatem prejel rdeči karton.

Včeraj ste si lahko samo na SportKlubu lahko ogledali veliki andaluzijski, ki je tudi tokrat navdušil. Ob zmagi Seville na domačem terenu, smo lahko videli kar pet zadetkov, veliko priložnosti, odlično navijanje in še mnogo več. Vse skupaj lahko podoživete še enkrat v videu.

Slovenski vratar Jan Oblak je na tekmi proti Celti iz Viga znova dokazal, da je eden izmed najboljših vratarjev na svetu. Poglejte si obrambi, ki sta hitro obnoreli družabna omrežja!

Na prvi nedeljski tekmi 31. kroga La Lige je Leganes na gostovanju pri Alavesu prišel do točke v sodniškem podaljšku. In to na kakšen način! Jonathan Silva je bil junak gostujoče ekipe, dosegel pa je dokaj nenavaden zadetek, saj se je zdelo, da je poizkušal s predložkom, žoga pa je zavila v gol.