La Liga

11.03.2019 | 09.56

Real Madrid

Real je tudi z obilico sreče na gostovanju pri Realu iz Valladolida uspel prekiniti črni niz (1:4). Domači so v razmiku nekaj minut zapravili strel iz najstrožje kazni, za nameček pa so jim sodniki razveljavili dva zadetka. Poglejte, kaj vse se je dogajalo na zelo zanimivem obračunu.

Barcelona je v 28. krogu La lige v gosteh s 4:1 odpravila Real iz Betisa. Lionel Messi je zabil že 51. hat-trick v karieri in znova obnorel nogometni svet. Prvi zadetek Argentinca je bil prava mojstrovina, tudi pri tretjem pa je pokazal, zakaj je za številne najboljši nogometaš vseh časov.

Barcin zaščitni znak - šolska akcija in gol Suareza

Barcelona je potrdila zmago proti Rayu Vallecanu z zadetkom Luisa Suareza v zadnjim minutah tekme. Igralci Barcelone so skupinsko izvedli odlično akcijo, ki je zaščitni znak katalonskega kluba. Poglejte v videu.

Najlepša akcija sezone? Umetnost igralcev Valencie

Valencia je do prvega zadetka na obračunu proti Athleticu iz Bilbaa prišla po izjemni akciji, ki jo je na najlepši možni način z zadetkom zaključil Rodrigo Moreno. Poglejte si pravo remek delo "netopirjev".

Prva sobotna tekma 26. kroga La Lige med Espanyolom in Real Valladolidom se je začela silovito. Napadalec katalonskega kluba je v 18. sekundi tekme dosegel najhitrejši gol v tej sezoni La Lige.