You Tube

07.10.2019 | 09.48

Napadalec Barcelone Luis Suarez je dosegel fantastičen zadetek na derbiju 8. kroga La lige in s tem tudi napovedal zanesljivo zmago Kataloncev. Urugvajec je res poskrel za pravo malo mojstrovino. Uživajte!

Kot je bilo pričakovano, je Lionel Messi svoj zadetek na obračunu proti Osasuni posvetil nedavno preminulemu rojaku Diegu Armandu Maradoni. Messi je imel pod dresom Barcelone oblečen poseben dres Newells Old Boysov, hkrati pa je glavo in roke dvignil proti nebu ...

Valencia je po preobratu uspela priti do zmage proti Realu, potem ko je Carlos Soler tri zadetke dosegel iz enajstmetrovke. Pri ključnem zadetku za vodstvo z 2:1 so imeli domači veliko sreče, saj je Raphael Varane zatresel svojo mrežo, kar je bilo potrjeno šele po ogledu posnetka iz različnih kotov.

Athletic Bilbao je v desetih minutah dosegel dva gola in poskrbel za preobrat proti Sevillii. Gol za zmago Baskov je dosegel Oihan Sancet. Od njegovega prihoda s klopi za rezervne igralce do zmagovitega zadetka je minilo pičlih 47 sekund.

Barcelona je po veličastni evropski zmagi v Torinu znova razočarala v domačem prvenstvu, ko je na gostovanju pri Alavesu ob igralcu več prišla samo do točke (1:1). Domači so povedli v 31. minuti z zadetkom Luisa Rioja, ki je izkoristil medlo posredovanje Gerarda Piqueja in vratarja Neta.