Sport Klub Youtube

03.11.2019 | 08.01

Na včerajšnjem derbiju med Sevillo in Atletico Madridom je bilo predvsem v drugem polčasu zelo vroče. V končnici je Atletico je napadal za zmago. V eni izmed akcij pa med drugim tudi čudežna reakcija branilca Seville, ki se je v dani situaciji zelo dobro znašel. Pa je bilo vse po pravilih?

Deportivo iz Alavesa je minuli konec tedna prepričljivo slavil v tekmi španske La lige proti Realu iz Valladolida, pri tem pa je izdatno pomagal tudi vratar Jordi Masip, ki je storil gromozansko napako ob drugem zadetku nasprotnega moštva. Tudi najboljšim se zgodi ...

Athletic Bilbao se je v 13. krogu La Lige dolgo mučil z Levantejem, tekmo pa je v 88. minuti v korist domačih vendarle odločil Ander Capa. 27-letnik je za zmago baskovskega ponosa navdušil s pravo mojstrovino.

Madridski Real je včeraj na svojem stadionu proti razglašenemu Leganesu prikazal eno boljših predstav v letošnji sezoni in na koncu slavil s 5:0. Prvič v dresu galaktikov se je med strelce vpisal tudi novinec Luka Jovič.

Leo Messi je znova čaral. Tokrat na obračunu proti Real Valladolidu, ko je najprej s prekrasno asistenco podal za zadetek Artura Vidala, potem pa je v 34. minuti dosegel še pravi evrogol iz prostega strela in bil glavni junak Barcelone ob zmagi nad Real Valladolidom.