Sport Klub Youtube

25.01.2020 | 19.03

Quique Setien ni prav dolgo užival v vlogi novega trenerja Barcelone, saj je na gostovanju na Mestalli doživel prvi poraz. Valencia je v derbiju 21. kroga La lige slavila z 2:0 in poskrbela za nove težave v taboru Kataloncev. Poglejte si oba zadetka Valencie.

Nogometaš Real Madrida Rodrygo je na tekmi druge ekipe kraljevega kluba dosegel gol, nasprotniki pa so se razburili, ker je mladi Brazilec nadaljeval z igro, čeprav je imel eden od igralcev nasprotne ekipe težave s poškodbo. 19-letnik se je na reakcije odzval nešportno in prejel drugi rumeni karton.

Levante je včeraj prišel do domače zmage nad Real Madridom. Junak tekme pa je bil z edinim zadetkom na tekmi Jose Luis Morales. Njegov zadetek je bil izjemen in vreden večkratnega ogleda.

Messi brez milosti do Dmitrovića: Hat-trick v polčasu

Pred začetkom vikenda so se pojavile govorice, da bi Lionel Messi utegnil izpustiti obračun proti Eibarju, a na koncu je vseeno zaigral. Argentinec je bil prvo ime Kataloncev ob visoki zmagi s 5:0. Že v prvem polčasu je dosegel hat-trick, srečanje pa sklenil s štirimi zadetki na svojem računu.

Trener Reala Zinedine Zidane je v 61. minuti srečanja proti Celti za trenutek znova izkusil, kako je biti v vlogi nogometaša, potem ko ga je Joseph Aidoo podrl ob stranski črti. Čeprav se je Francoz znašel na zadnji plati, ni zameril nogometašu Celte, ki se je veselila točke (2:2).