You Tube Sport Klub

Tenis

29.10.2020 | 08.15

Novak Đoković se je z zmago proti Borni Ćoriću uvrstil v četrtfinale turnirja serije ATP na Dunaju in si šestič v karieri zagotovil prvo mesto na lestvici ATP ob koncu leta. Pred njim je to uspelo samo legendarnemu Američanu Petu Samprasu.

Daniil Medvedev je veliki zmagovalec zaključnega mastersa v Lonodnu. Rus je na poti do največjega naslova v karieri izgubil samo dva niza. V finalu je premagal Dominica Thiema s 4:6, 7:6 in 6:4, predtem pa je ugnal tudi Novaka Đokovića, Rafaela Nadala, Alexandra Zvereva in Diega Schwartzmana.

Novak Đoković je v odločilnem tie-breaku tretjega niza vodil s 4:0 proti Dominicu Thiemu, toda to ni bilo dovolj za uvrstitev v veliki finale zaključnega turnirja v Londonu. Poglejte, kako je srbski zvezdnik uspel zapraviti lepo prednost.

Daniil Medvedev je v drugem krogu zaključnega mastersa v Londonu, ki ga spremljajte na Sportklubu, premagal prvega igralca sveta Novaka Đokovića s 6:3 in 6:3 ter prišel do tretje zmage v sedmem medsebojnem obračunu. Hrati tudi najprepričljivejše proti prvemu igralcu sveta.

Bolgar Grigor Dimitrov je v osmini finala turnirja serije ATP 500 na Dunaju po preobratu izločil Stefanosa Tsitsipasa, še posebej pa navdušil pri enem od returnov, ko je pokazal ves svoj talent. Zaključek turnirja iz avstrijske prestolnice spremljajte V ŽIVO na Sportklubu.