Sport klub

Tenis

10.10.2018 | 14.11

Nemec Alexander Zverev je na atraktiven način dobil eno izmed točk v obračunu proti Nikolozu Basilašviliju pri rezultatu 6:5 v prvem nizu, njegova reakcija pa je prestrašila pobiralca žogic in zasenčila njegovo fantastično točko.

Deportivo iz Alavesa je minuli konec tedna prepričljivo slavil v tekmi španske La lige proti Realu iz Valladolida, pri tem pa je izdatno pomagal tudi vratar Jordi Masip, ki je storil gromozansko napako ob drugem zadetku nasprotnega moštva. Tudi najboljšim se zgodi ...

Poleg Nikole Jokića, je zmago tik pred zdajci svoji ekipi prinesel tudi hrvaški reprezentant Bojan Bogdanović.

Oglejte si koš Nikole Jokića, s katerim je Srb svoji ekipi pomagal do zmage, potem ko so Nuggets v zadnji četrtini zaostajali že za 20 točk.

LeBron James je s tretjim zaporednim trojnim dvojčkom vodil Lakerse do zmage proti Chicagu, košarkar Los Angelesa pa je dosegel 30 točk, 10 skokov in 11 asistenc. Kar je najbolj impresivno pa je, da mu vse to uspeva v svoji 17. sezoni v ligi NBA.