ATP

Tenis

12.05.2019 | 09.00

Čeprav ima komaj 20 let, Stefanos Tsitsipas igra, kot bi osvojil že deset Grand Slamov. Takšne reflekse mu bi mogli zavidati vsi tenisači. Poglejte si eno najboljših potez letošnjega Mastersa v Madridu.

Frances Tiafoe je na Mastersu v Cincinatiju v 2. krogu poskrbel za eno najlepših točk turnirja, le ta je povsem zmedla Roberto Bautista Aguta, ki je na koncu tudi izgubil točko. A je Španec kljub vsemu slavil s 6:3, 3:6, 6:1.

Na ogrevanju pred obračunom tretjega kroga Mastersa v Montrealu proti Marinu Čiliću, je avstrijski igralec Dominic Thiem nič hudega slutečemu gledalcu s servisom iz rok izbil telefon. Opravičilo je sledilo ...

Stefanos Tsitsipas je imel na turnirju v Washingtonu pogosto težave z opremo. Nick Kyrgios ga je zato kar med njunim polfinalnim nastopom obdaril s parom svojih superg!

Teniški igralec Nicolas Mahut je bil med finalnim srečanjem moških dvojic najbolj priljubljena tarča Roberta Faraha. Kolumbijec ga je zadel v glavo, potem v vrat, nekaj sekund kasneje pa še v "dragulje". No, prvi udarec s "smashom" v čelo je bil najbolj boleč. Francoz je vseeno lahko nadaljeval.