ATP/Sport Klub

Tenis

07.10.2019 | 18.59

Andy Murray

Juan Ignacio Londeiro je bil na obračunu proti Andyu Murrayu nezadovoljen s svojo predstavo, to je pokazal tudi tako, da si je podelil tri klofute v enem izmed odmorov. Škot je na koncu dobil dvoboj z 2:1.

Andy Murray je imel v zadnjem času nemalo težav z zdravjem in poškodbami, povratek na igrišča pa zaznamoval na izjemen način - z zmago na turnirju v Antwerpu, kjer je v finalu premagal Stana Wawrinko. Britanec po zadnji osvojeni točki ni mogel skriti čustev.

Nekdanji prvi igralec sveta Andy Murray se je uvrstil v četrtfinale turnirja serije 500 v Pekingu, potem ko je s 7:6 (8-6), 6:7 (4-7) in 6:1 premagal svojega rojaka Camerona Norrieja. Murray je tako prvič po poškodbi in vnovični operaciji dosegel dve zaporedni zmagi na posamičnih obračunih.

Andy Murray je na turnirju v Zhuhai prišel do prve zmage po januarju, bil je na dobri poti do druge, vendar je na koncu ostal brez moči in v odlični teniški predstavi izgubil proti Alexu de Minauru s 4:6, 6:2, in 6:4. Poglejte si najzanimivejše trenutke obračuna.

Murray se vrača v formo - odlična točka v Washingtonu

Britanec Andy Murray se je z bratom Jamiejem Murrayem uvrstil v drugi krog turnirja dvojic v Washingtonu. Ena izmed točk pa je še posebej potrdila, da se nekdanja številka ena svetovnega tenisa vrača v formo po operaciji kolka.