You Tube Sport Klub

Tenis

11.11.2019 | 10.10

Avstrijec Dominic Thiem bi si težko zaželel boljšega začetka zaključnega turnirja v Londonu, potem ko je v prvem krogu s 7:5 in 7:5 odpravil Rogerja Federerja. Avstrijec je letos še tretjič premagal Švicarja, skupno pa petič v sedmih medsebojnih obračunih.

Stefanos Tsitsipas je postal šesti najmlajši zmagovalec zaključnega turnirja sezone ATP, potem ko je v finalu premagal Dominica Thiema s 6:7 (6), 6:2 in 7:6 (4). Grk je v angleški prestolnici po dveh urah in 35 minutah igre vpisal svoj največji uspeh v karieri.

Đoković, Federer i Nadal zajedno na jednom mestu. Najbolji teniseri današnjice gostovali su u jednoj emisiji i ćaskali o različitim temama.

Ekskluzivno: Đokovićev trening v Londonu

Srbski zvezdnik Novak Đoković bo v nedeljo z obračunom proti Italijanu Matteu Berrettiniju začel z nastopi na zaključnem Mastersu sezone v Londonu (ob 15:00 v živo na SK 1), pred dvobojem pa si oglejte nekaj ekskluzivnih kadrov iz njegovega zadnjega treninga v O2 Areni.

Turnir v Baslu ostaja v znamenju Rogerja Federerja, ki se je sprehodil do desetega naslova. Švicar je v finalu Alexa de Minaura odpravil s 6:2 in 6:2 (turnir je osvojil brez izgubljenega niza), s čimer se je veselil že 103. turnirske zmage v karieri. Rekorder Jimmy Connors (109) je vse bližje.