youtube

Tenis

17.09.2017 | 11.00

Rohan Bopanna, dame in gospodje!

Rohan Bopanna je na obračunu Davisovega pokala proti Kanadi nasprotnika presenetil z udarcem dneva!

Đoković, Federer i Nadal zajedno na jednom mestu. Najbolji teniseri današnjice gostovali su u jednoj emisiji i ćaskali o različitim temama.

Španec Rafael Nadal je v osmini finala Mastersa v Parizu premagal Stana Wawrinko s 6:4 in 6:4. V četrtfinalu ga čaka Jo-Wilfried Tsonga, vse obračune pa lahko spremljate na kanalih Sportkluba.

Oglejte si neverjetno točko Rogerja Federerja v domačem Baslu, kjer se ta teden odvija turnir serije 500. Švicar je zopet blestel in se uvrstil v četrtfinale turnirja, ki ga je osvojil že devetkrat.

Stan Wawrinka je v treh nizih premagal Gillesa Simona za polfinale Antwerpna, še enkrat več pa se je izkazalo, kako "strupen" backhand ima Švicar.