You Tube NBA

Košarka 18.04.2018 / 15:27

Top 10: "Alley-oop" Lowrija in Wrighta poteza večera

Poškodba Messija: Trenutek, ko je vsem zastal dih

Na derbiju kroga med Barco in Sevillo se je vse začelo po željah domačih in Lea Messija, ki je dosegel gol in pri prvem tudi asistiral. Potem pa je sledila žalostna 16. minuta, ko je obležal Messi in si poškodoval roko ter pozneje tudi zapustil igrišče.

Chelsea je prišel do izenačenja na derbiju proti Unitedu po zaslugi Rossa Barkleya, ki je zadel v 96. minuti. A po tem zadetku je tekma dobila še svoj epilog, saj je Jose Mourinho besnel nad nekom iz tabora Chelseaja, ki je imel nekaj za pripomniti Portugalcu.

Nova taktika? Obramba Middlesbrougha v ragbi stilu

Igralci Middlesbrougha so preprečili nasprotnikom iz vrst Sheffield Wednesdayja, da pridejo do izenačenja v četrti minuti podaljška s precej nenavadno taktiko. Kar nekaj igralcev se je uleglo na žogo, praktično v ragbi stilu.

Ponižanje Olympiacosa - Mike James razburil Grke

Milano je v 3. krogu Evrolige s kar 99:75 slavil sredi Aten in Olympiacosu prizadejal enega najhujših domačih porazov v zadnjem času. Za dodatno sol na rane Grkov je poskrbel Mike James s trojko v zadnjih sekundah, s čimer je postavil piko na i visoki zmagi Italijanov.