Sport klub

Ostalo 16.05.2018 / 10:00

Chelsea je prišel do izenačenja na derbiju proti Unitedu po zaslugi Rossa Barkleya, ki je zadel v 96. minuti. A po tem zadetku je tekma dobila še svoj epilog, saj je Jose Mourinho besnel nad nekom iz tabora Chelseaja, ki je imel nekaj za pripomniti Portugalcu.

Nova taktika? Obramba Middlesbrougha v ragbi stilu

Igralci Middlesbrougha so preprečili nasprotnikom iz vrst Sheffield Wednesdayja, da pridejo do izenačenja v četrti minuti podaljška s precej nenavadno taktiko. Kar nekaj igralcev se je uleglo na žogo, praktično v ragbi stilu.

Ponižanje Olympiacosa - Mike James razburil Grke

Milano je v 3. krogu Evrolige s kar 99:75 slavil sredi Aten in Olympiacosu prizadejal enega najhujših domačih porazov v zadnjem času. Za dodatno sol na rane Grkov je poskrbel Mike James s trojko v zadnjih sekundah, s čimer je postavil piko na i visoki zmagi Italijanov.

Šahtar iz Donecka je v 12. krogu ukrajinske lige trpel, a na koncu prišel do zmage proti Desni (1:0). Za veselje je v 88. minuti tekme poskrbel mladi Brazilec Maycon, ki je navdušil s krasnim prostim strelom. Šahtar z zmago ostaja vodilni na lestvici.