Zimski

12.06.2018 / 00.05

Pokljuka bo dobila svetovno prvenstvo leta 2021

Jakupovičeva po slabem začetku prepričljivo naprej

Slovenska teniška igralka Dalila Jakupovič se je uvrstila v drugi krog turnirja v Dubiju, potem ko je z 1:6, 6:1 in 6:2 premagala Kazahstanko Zarino Diyas.

Mourinho v Franciji: Rad bi se preizkusil v peti državi

Jose Mourinho je namignil, da bi se lahko kot trener preizkusil tudi v francoskem prvenstvu Ligue 1, potem ko so ga novinarji ujeli na tekmi med Lillom in Montpellierjem, ki se je končala z 0:0.

Cafu: PSG lahko pride do finala LP tudi brez Neymarja!

Paris Saint-Germain se lahko uvrsti v finale Lige prvakov tudi brez pomoči najdražjega nogometaša v zgodovini in svojega prvega zvezdnika Neymarja, pravi njegov legendarni rojak Cafu.

Zola o Sarriju: Tudi v Guardiolo so dvomili

Chelsea se v tem trenutku po težkem porazu proti Cityju nahaja v težavnem obdobju, zavidljiv pa ni niti status trenerja Maurizia Sarrija na klopi londonske ekipe. Sarriju v bran pa je stopil njegov pomočnik in nekdanji nogometaš Chelseaja Gianfranco Zola.