ATP

Tenis 10.10.2018 / 17:38

Medvedev z "norim" udarcem presenetil tudi Federerja

Nogometaši Real Madrida so v 15. krogu ugnali Huesco, edini gol za goste pa je že v prvih desetih minutah dosegel Gareth Bale.

Luka Dončić je s spektakularno igro v zaključku tekme prinesel zmago Dallasu na tekmi proti Houstonu. Zrežiral je veliki preobrat svoje ekipe, ko je nanizal 11 zaporednih točk. "Zaslužil si je, da ga kličejo po imenu, kot Kobeja in LeBrona."

Podelitev nagrad najboljšim dirkačem formule 1 za sezono 2018 pod okriljem krovne mednarodne avtomobilistične zveze (Fia) v St. Peterburgu je v veliki meri zaznamoval Kimi Raikonen. Finec je več kot očitno na podelitev prišel dobro podkrepljen z alkoholnimi substancami ...

Nogometaši West Bromwich Albiona so na tekmi druge angleške lige izsilil remi 2:2 proti Aston Villi. Junak tekme pa je bil "rokometaš" Jay Rodriguez, ki je v 91. minuti dosegel več kot očiten zadetek z roko, sodniki pa so le tega mirno priznali. Škandalozno!!