SK

06.12.2018 / 16:33

Našli vzrok za padec helikopterja ob King Powerju

Nogometaš Tottenhama je prejel nagrado za najlepši zadetek v Premier ligi v mesecu novembru. Reprezentant Južne Koreje je bil v petek nagrajen za svoj slalom skozi obrambo Chelseaja. Več v posnetku...

Ovečkin še drugič zapored zabil hat-trick

Hokejisti Washingtona so v noči na soboto po kazenskih strelih premagali Carolino (5:6). Znova je blestel Alex Ovečkin, ki je na drugi zaporedni tekmi dosegel hat-trick in podaljšal niz tekem, na katerih je dosegel vsaj točko na 13.

Luitz najverjetneje ostaja brez zmage v Beaver Creeku

Mednarodna smučarska zveza (FIS) naj bi nemškemu veleslalomistu Stefanu Luitzu odvzela zmago v Beaver Creeku, ki je bila tudi njegova krstna zmaga med elito. Razlog? Nemec je pred finalom tekme svetovnega pokala vdihaval kisik.

Miami ugnal Memphis, Dragić znova ni igral

V noči na soboto so bili košarkarji Miamija s 100:97 boljši od Memphisa, ki so ga strli šele v zadnji četrtini. Goran Dragić je tekmo znova izpustil zaradi poškodbe.