Rokomet

10.02.2019 / 19.10

Celjanom "segedin golaž" ni teknil

Četrti poraz zapečatil usodo Krima

Potem ko so rokometašice Krim Mercatorja izgubile tudi v 4. krogu drugega dela Lige prvakinj z 21:29 proti Kristiansandu, so ostale brez možnosti za preboj med najboljših osem. Gorenje je v derbiju 19. kroga državnega prvenstva z 32:23 premagali Loko, jutri na SK 1 lokalni derbi med Dobovo in Krko.

Poškodba zaustavila Bedeneta

Srbski teniški igralec Laslo Djere se je brez boja uvrstil v finale turnirja v Riu, potemo ko mu je najboljši slovenski igralec Aljaž Bedene dvoboj predal zaradi poškodbe zadnje lože.

Neymar in Mbappe ostajata v Parizu 2000 odstotno

Lastnik PSG-ja Nasser Al-Khelaifi je poudaril, da klub nerazmišlja o prodaji Neymarja in Kyliana Mbappeja, čeprav francoski mediji iz dneva v dan poročajo, da se temu ne bodo mogli izogniti, v kolikor bo klub želel spoštovati pravila finačnega fair playa. Parižani so Nimes odpravili s 3:0.

Sumljiv zadetek Tavaresa za remi v Ljudskem vrtu

Derbi uvodnega kroga spomladanskega dela državnega prvenstva med Mariborom in Muro se je v Ljudskem vrtu končal brez zmagovalca (1:1). Celjani so v goliadi s 4:3 odpravili Gorico.