sportklub

Košarka

11.02.2019 / 09.46

Palmeiras je v prvem četrtfinalnem obračunu Cope Libertadores premagal Gremio z 1:0, to pa mu je uspelo z neverjetnim zadetkom Gustava Scarpe iz prostega strela.

Tekma nizozemske liga med Fortuno in Williema je bila odigrana v nemogočih razmerah, saj je bila zelenica "pod vodo", to pa je močno otežilo delo vseh nogometašem, ki bi si mirno lahko na glavo poveznili čepice in se pomerili v vaterpolu.

Luka Modrič je na tekmi proti Celti iz Viga v 56. minuti prejel rdeči karton, ki pa mu ga je sodnik pokazal šele po ogledu VARa. Kot je razkril posnetek je Hrvat brutalno pohodil Denisa Suareza po ahilovi tetivi, Španec pa jo je na srečo odnesel brez poškodbe.

Sergio Aguero je bil besen na managerja Pepa Guardiolo, ki ga je v 65. minuti zamenjal z Gabrielom Jesusom. Po prihodu Argentinca z igrišča sta si izmenjala nekaj ostrih besed. Ob koncu tekme, ko se je že zdelo, da bo City zmagal pa sta se glavna akterja že pobotala.