youtube

21.07.2019 / 10.15

38-letni veteran Aritz Aduriz je na prvi tekmi nove sezone La Lige poskrbel, da je njegov Athletic Bilbao porazil aktualnega prvaka, Barcelono. Aduriz je edini zadetek dosegel v 89. minuti, ko je sijajno zadel s škarjicami.

Rus Andrej Rubljov je pripravil izjemno presenečenje, potem ko je v 3. krogu Mastersa v Cincinnatiju v 61 minutah premagal Rogerja Federerja. Rubljov je po zmagi tudi zajokal.

Frances Tiafoe je na Mastersu v Cincinatiju v 2. krogu poskrbel za eno najlepših točk turnirja, le ta je povsem zmedla Roberto Bautista Aguta, ki je na koncu tudi izgubil točko. A je Španec kljub vsemu slavil s 6:3, 3:6, 6:1.

Chelsea na gostovanju pri Manchester Unitedu v prvem krogu nove sezone ni imel pretirane sreče, saj so modri iz Londona imeli kar nekaj priložnosti, United pa je bil precej bolj zanesljiv pred vrati nasprotnika. Oglejte si vrhunce tekme, ki jo je Manchester dobil s 4:0.