Sport Klub Youtube

18.08.2019 / 07.59

Gledalci so bili na velikem derbiju med Fenerbahčejem in Galatasarayjem priča vsemu, kar lahko nogomet ponudi. Majkali niso zadetki, rdeči kartoni pa tudi vroči medsebojni obračuni med nogometaši obeh ekip. Po napetih 90 minutah je Galatasaray slavil s 3:1.

Levante je včeraj prišel do domače zmage nad Real Madridom. Junak tekme pa je bil z edinim zadetkom na tekmi Jose Luis Morales. Njegov zadetek je bil izjemen in vreden večkratnega ogleda.

Messi brez milosti do Dmitrovića: Hat-trick v polčasu

Pred začetkom vikenda so se pojavile govorice, da bi Lionel Messi utegnil izpustiti obračun proti Eibarju, a na koncu je vseeno zaigral. Argentinec je bil prvo ime Kataloncev ob visoki zmagi s 5:0. Že v prvem polčasu je dosegel hat-trick, srečanje pa sklenil s štirimi zadetki na svojem računu.

V 52. minuti londonskega derbija med Chelseajem in Tottenhamom (2:1) je Giovani Lo Celso podrl Cesarja Azpilicueto. Španec jo je odnesel brez poškodbe, Argentinec pa na začudenje vseh prisotnih brez rdečega kartona. Niste se zmotili, znova je bil na delu VAR ...