UEFA

09.09.2019 / 09.31

Tekma portugalskega prvenstva med Maritimom in Belenensesom se je končala z zmago domačih s 3:1, prvi gol na tekmi pa je postregel Andre Santos, igralec Belenensesa, ki je udaril proti golu naravnost iz kota, vse ostalo je zgodovina.

Oglejte si neverjeten zadetek Melleja Meulensteena v tekmi Zwolle - RKC, na kateri je padlo kar osem zadetkov, a ta mojstrovina je izstopala, pa čeprav je njegova ekipa izgubila z 2:6.

Arsenal je bil v 5. krogu Premier lige na gostovanju pri Watfordu na dobri poti do tretje zmage, potem ko je ob polčasu vodil z 2:0, a v drugem polčasu z lastnimi napakami domačim dovolil, da so prišli do točke (2:2).

Bizarno: Mornar predčasno končal prijateljsko tekmo!!

V Romuniji je Mornar iz Bara odigral prijateljsko tekmo s Clujom. Črnogorci, ki sicer nastopajo v Ligi ABA pa so tekmo predčasno končali na odločitev trenerja Mihajla Pavičeviča, ki je svoje varovance poslal v garderobo, zaradi domnevno slabega sojenja sodnikov.