Sport Klub Youtube

07.10.2019 / 10.10

Kot je bilo pričakovano, je Lionel Messi svoj zadetek na obračunu proti Osasuni posvetil nedavno preminulemu rojaku Diegu Armandu Maradoni. Messi je imel pod dresom Barcelone oblečen poseben dres Newells Old Boysov, hkrati pa je glavo in roke dvignil proti nebu ...

V petkovem srečanju Serie B je Lecce v gosteh z 2:1 slavil proti ekipi Chieva. Slovenski vezist Žan Majer je v igro prišel v 69. minuti in se skupaj s soigralci veselil zmagovalnega zadetka v 93. minuti.

Od trenutka, ko je svet obkrožila novica, da je umrl Maradona, lahko na spletu zasledimo neštete posnetke z legendarnim Argentincem v glavni vlogi. Med drugim je na površje znova prišel tudi posnetek iz leta 2010, ko "Mali zeleni" med pripravami na mundial pri 50-ih mojstrsko izvaja proste strele.

V obračunu najuspešnejših evropskih klubov v 11. krogu Evrolige je CSKA v Moskvi s 74:73 odpravil Real. Prvo ime srečanja je bil Mike James, ki je bil z 28 točkami najboljši strelec obračuna, hkrati pa je prispeval tudi odločilno trojko, potem ko je pred tem trojko za Real dosegel Trey Thompkins.