ATP/Sport Klub

Tenis

07.10.2019 / 18.59

Manchester United je za uvrstitev v osmino finala Pokala FA s 6:0 razbil nižjeligaša Tranmere. Najlepši zadetek na srečanju je dosegel branilec Harry Maguire, ki je potegnil z žogo proti kazenskemu prostoru domačih, obšel enega od nasprotnikov in elegantno zaključil.

Quique Setien ni prav dolgo užival v vlogi novega trenerja Barcelone, saj je na gostovanju na Mestalli doživel prvi poraz. Valencia je v derbiju 21. kroga La lige slavila z 2:0 in poskrbela za nove težave v taboru Kataloncev. Poglejte si oba zadetka Valencie.

Nora tekma - 4 zapravljeni "zicerji" v prvih 15 minutah

Na tekmi Pokala FA med Burnleyjem in Norwichem so nogometaši obeh ekip že v prvih 15 minutah zapravili štiri 100 odstotne priložnosti. Pravi čudež, da izid ob polčasu ni bil 1:3, namesto 0:0. Na koncu je Norwich slavil z 2:1.

Prvi izbor letošnjega nabora Zion Williamson je tudi v svojem drugem nastopu v Ligi NBA ostal brez zmage, vendar je tudi proti Denverju pokazal svoje fizične predispozicije. Še posebej je navijače New Orleansa pa tudi ostale ljubitelje košarke navdušil z blokado ob začetku zadnje četrtine.