‘Briga me za Schumacherja’

Avtomoto 9. Jan 202110:35 > 10:40 0 komentarjev
Formula 1

Mladi dirkač Nikita Mazepin je pred kratkim podpisal svojo prvo profesionalno pogodbo. V Formuli 1 bo nastopal za moštvo Haas Ferrari, kjer mu bo družbo delal sin legendarnega Michaela Schumacherja, Nemec Mick Schumacher.

Mazepin je gostoval v oddaji na televiziji Match TV in spregovoril o svojem odnosu z moštvenim kolegom, Mickom Schumacherjem.

Z Mickom nisva prijatelja, poznava se še iz časov, ko sva nastopala v kartingu, a pošteno povedano me prav malo briga za njegov priimek,” je bil kar se le da neposreden Mazepin.

Rus je kar precej nagnjen k škandalom, tako da nas podobne izjave že ne morejo ravno presenetiti. Tako je recimo na začetku decembra objavil video, na katerem se svojega dekleta dotika po prsih. Video je Mazepin hitro izbrisal, a je bila škoda že narejena, tudi ekipa, za katero nastopa pa je dogodek obsodila.

Novo sezono F1 si boste lahko ogledali nateleviziji Sportklub.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!