Bomba: James v Lakersih želi Curryja

Košarka 5. Apr 202110:55 > 11:00 0 komentarjev
Steph Curry LeBron James
AP Photo/Jeff Chiu

Los Angeles Lakers so že naredili prve korak v smeri, da bi v klub pripeljali enega najboljših ostrostrelcev vseh časov Stepha Curryja, poroča novinar EPSN-a Brian Windhorst.

Steph Curry in LeBron James sta imela v zadnjih letih nekaj mitskih obračunov, v prihodnje pa bi lahko združila moči pri LA Lakersih, poroča Brian Windhorst.

Jezerniki naj bi po poročanju novinarja ESPN-a že naredili prve korake v smeri, da bi v klub pripeljali enega najboljših ostrostrelcev vseh časov.

Curryja si je pri Lakersih menda zaželel sam LeBron James, ki je na takšno idejo prišel po All Star tekmi. “All Star vikend je postal mesto, kjer drugi igralci nagovarjajo ostale. Steph je morda blizu podaljšanja pogodbe z Golden Statom, toda LeBron je lastno rekrutiranje že začel,” je med drugim zapisal Windhorst.

Curry bo igralec brez pogodbe postal leta 2022. V kolikor bi se res pridružil Lakersom, bi skupaj z Jamesom ustvaril enega najodmevnejših tandemov v zgodovini Lige NBA.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!