Fener ohranja moštvo: Podpisal tudi Datome

Evroliga 2. Jul 20199:59 > 9:59
Euroleague

Luigi Datome bo tudi v naslednjih treh sezona nosil dres istanbulskega Fenerbahčeja v domačem prvenstvu in Evroligi, je sporočil turški klub.

Izkušeni italijanski košarkar Luigi Datome je s Fenerbahčejem podaljšal pogodbo vse do konca sezone 2021/2022.

“Nadaljujemo z gradnjo ekipe pred novo sezono, v kateri želimo osvojiti trofeje v vseh tekmovanjih, v katerih bomo sodelovali. V želji, da bi dosegli naše cilje, smo podaljšali pogodbo z Luigijem Datomejem, ki bo rumeno-črni dres našega moštva nosil vsaj do leta 2022,” so zapisali v sporočilu za javnost pri turškemu košarkarskemu velikanu.

Povezano

Datome je Fenerbahčejev član od leta 2015, v zadnjih štirih sezonah pa je s klubom osvojil Evroligo, trikrat domače prvenstvo in dvakrat turško pokalno lovoriko.

V minuli sezoni Evrolige je italijanski veteran v povprečju na tekmo dosegal devet točk in 3,6 skoka.

V ponedeljek je postalo uradno, da bo kariero v klubu nadaljeval tudi Kostas Sloukas, ki je dobil triletno pogodbo za 11 milijonov evrov.