Milutinov: Počaščen sem, da bom zaigral za CSKA

Evroliga 2. Jun 20209:13 > 9:14
Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images

Srbski košarkar Nikola Milutinov je po uradno potrjenem prestopu k CSKA-ju razkril, da se je ob ponudbi ruskega velikana takoj zavedal, da je dobil ponudbo, ki je ne sme zavrniti.

25-letni srbski center je v torek uradno postal novi igralec CSKA-ja, s katerim je podpisal triletno pogodbo.

Povezano

“Po petih letih igranja za Olympiacos je prišel čas za novo poglavje v moji karieri. Vse odločitve do tega trenutka so bila bolj ali manj težke, ta pa je bila zelo enostavna. Gre za klub s tradicijo, s predsednikom, ki živi za svojo ekipo, z vrhunskim trenerjem, odlično organizacijo, ob vsem tem pa ekipa domuje v prekrasni Moskvi. Počaščen sem, da bom zaigral za CSKA, hkrati pa se zavedam odgovornosti, ki jo prinaša igranje za tak klub. Komaj čakam, da pričnemo z delom,” je povedal Milutinov.

Nad novim igralcem je navdušen tudi trener CSKA-ja Dimitrios Itoudis.

Nikola je dokazal, da je eden od najmočnejših in najboljših centrov v Evropi. V najinih pogovorih je potrdil, da je zelo motiviran, da zaigra za tak klub, kot je CSKA. To si želi dokazati navijačem. Igral bo na položaju, kjer smo v preteklosti imeli same velikane evropske košarke. Pripravljen je na ta izziv. Verjamem, da se bo izkazal in upam, da ne bo imel težav s poškodbami,” o novi okrepitvi razmišlja Itoudis.