Itoudis prebolel koronavirusa

Evroliga 20. Avg 202017:41 > 17:43
Mikhail Serbin/Euroleague Basketball via Getty Images

Glavni kandidat za novega selektorja slovenske košarkarske reprezentance Dimitris Itoudis je po zdravljenju v bolnišnici prebolel koronavirus in naj bi se že v kratkem vrnil v Moskvo.

Moskovski CSKA je v sporočilu za javnost zapisal, da so Dimitrisa Itoudisa odpustili z bolnišnice v Atenah, v kateri je okreval po okužbi s koronavirusom.

Klub iz Moskve je potrdil, da bo Itoudis v prihodnjem tednu opravil vse potrebne teste, preden se bo vrnil v rusko prestolnico in se priključil ekipi, ki je že začela priprave.

Hvala Bogu, povsem sem zdrav in pripravljen, da se vrnem v normalno življenje. Vem, da so mi številni naši navijači izrazili podporo, pošiljali so sporočila meni in klubu, za kar sem jim hvaležen. Prav tako sem zelo hvaležen zdravnikom in medicinskemu osebju v bolnišnici v Atenah, res so skrbeli za mene. Čeprav sem v stalnem kontaktu z igralci in ljudmi iz kluba in gledam posnetke treningov, zelo pogrešam ekipo in košarko, tako da komaj čakam, da dobim dovoljenje, da se vrnem na delu,” je ob dobri novici sporočil Itoudis.