Radonjić: Pomembna zmaga za dvig samozavesti

Evroliga 19. Jan 202112:43 0 komentarjev
Crvena zvezda
Se bodo košarkarji Crvene zvezde že danes uvrstili v finale lige ABA? Foto: Angel Martinez/Euroleague Basketball via Getty Images

Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić je prepričan, da bo zmaga proti Realu v Madridu (77:79) njegovi ekipi pred nadaljevanjem sezone dala prepotrebno samozavest.

Kraljevi klub je po ponedeljkovi tekmi pri 13 zmagah in sedmih porazih, rdeče-beli pa so pri izkupičku 7-13.

Najprej bi rad čestital mojim igralcem. Najbolj pomembno nam je bilo, da odigramo bolje, kot smo igrali na tekmi z Valencio. In to nam je uspelo, odigrali smo veliko bolje. Po super prvem polčasu je bilo zelo pomembno, da nadaljujemo v takšnem ritmu. Tudi začetek drugega polčasa je bil dober,” je po tekmi razlagal Radonjić in dodal:

Nadzirali smo položaj, na koncu smo sicer naredili nekaj napak, jim dovolili dva skoka v napadu in poskrbeli za napet finiš. To je zelo pomembna zmaga za dvig samozavesti.

Zvezdo že v petek čaka nov zahteven preizkus, v Pionir prihaja Barcelona. Real Madrid bo že v četrtek igral pri Maccabiju iz Tel Aviva.