Radonjić se je vrnil k Zvezdi

Evroliga 25. Dec 202016:16 > 16:19 0 komentarjev
Marko Metlas/Euroleague Basketball via Getty Images

Črnogorski strokovnjak Dejan Radonjić je znova postal trener košarkarjev Crvene zvezde. Novico je potrdil njegov agent Miško Ražnatović.

Kot so že napovedovali pri naših srbskih kolegih iz Sportkluba bo v nadaljevanju sezone Crveno zvezdo vodil Dejan Radonjić potem, ko so pri klubu končali sodelovanje s Sašom Obradovićem.

Zvezda je doslej v Evroligi vknjižila pet zmag ob še enajstih porazih, medtem, ko ima v ligi ABA devet zmag in en poraz. Rezultati niso zadovoljili vodstva kluba pri katerem so se odločili za menjavo trenerja. Na klop rdeče-belih se tako vrača Dejan Radonjić, ki je v Beogradu že deloval med letoma 2013 in 2017.

V tem obdobju so pod njegovim vodstvom pri Crveni zvezdi osvojili tri naslove v ligi ABA, trikrat postali državni prvaki in trikrat osvojili Pokal Radivoja Koraća.

Zadnji klub, ki ga je vodil črnogorski strokovnjak je bil nemški Bayern.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!