Zvezda brez O’Bryanta izgubila proti Asvelu

Evroliga 29. Jan 202122:43 > 22:44 0 komentarjev
Crvena zvezda - Asvel

Košarkarji Crvene zvezde so v 23. kolu Evrolige gostili Asvel Villeurbanne in izgubili z 78:81.

O’BRYANT SUSPENDIRAN

Crvena zvezda je igrala brez Johnnyja O’Bryanta, ki ga je klub zaradi besednega obračunavanja s trenerjem Dejanom Radonjićem suspendiral za deset dni.

Po izenačeni prvi četrtini so Francozi v drugi četrtini prišli celo do vodstva s 15 točkami prednosti, ki pa jo je nato v drugem polčasu Crvena zvezda začela vztrajno manjšati in v začetku zadnje četrtine povedla. Sledil je napet boj in več menjav v vodstvu. V zadnjih sekundah je Cole grešil trojko za Asvel, nato pa je moral po skoku gostov v napadu prekršek narediti Dobrić. Cole je pet sekund pred koncem zadel oba prosta meta, nato pa je Loyd dvakrat zgrešil trojko za izenačenje in zmaga je odšla v Francijo.

Pri Asvelu (9-14) je bil z 22 točkami najučinkovitejši Norris Cole, pri Crveni zvezdi (7-16) sta po 17 točk dosegla Ognjen Dobrić in Corey Walden. Beograjčani so izgubili tretjič zapored, medtem ko je ekipa iz Lyona dosegla tretjo zaporedno zmago.