Anthony Davis je izpustil zadnjih sedem tekem zaradi poškodbe roke. Morda je svojo zadnjo tekmo za New Orleans že odigral, saj si ga v svoji ekipi močno želijo LA Lakersi, ki zanj Pelikanom ponujajo pravzaprav polovico svoje ekipe.
Prestopni rok v ligi NBA traja do četrtka zvečer, ko bo znanega veliko več, do takrat pa lahko le čakamo ali bo prvi zvezdnik zimske tržnice Anthony Davis zapustil vrste New Orleansa in se preselil k LeBronu Jamesu v Los Angeles Lakerse.
Zadnja ponudba, ki naj bi jo rumeni poslali na račun New Orleansa vključuje Brandona Ingrama, Kyla Kuzmo, Lonza Balla in dve prvi izbiri na naboru. Hkrati pa bi v Los Angelesu pod svoje okrilje vzeli še plačo Solomona Hilla, ki bo prihodnjo sezono zaslužil 12,7 milijona dolarjev.
Za Davisa so se ogreli tudi v New Yorku, Milwaukeeju in LA Clippersih, a se vseeno zdi, da imajo največ možnosti ravno LA Lakersi, ki si želijo sestaviti šampionsko zasedbo.
The new proposed trade package for Anthony Davis from the Lakers, via @wojespn. pic.twitter.com/L64Oaufqu9
— SportsCenter (@SportsCenter) February 5, 2019
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal