CSKA proti Zenitu doživel drugi prvenstveni poraz

Uncategorized 7. Okt 201920:29 > 20:32
Turkish Airlines EuroLeague

Košarkarji CSKAja so danes pred domačimi gledalci doživeli že drugi poraz v ligi VTB, tokrat je bil od njih boljši Zenit z 82:79.

CSKA, ki v zadnjih letih dominira v ligi VTB je na začetku letošnje sezone vsaj zaenkrat še neprepoznaven. Na treh tekmah so namreč doživeli kar dva poraza. Danes je bil od njih boljši sicer tudi evroligaš Zenit iz Saint Petersburga z 82:79.

Prvi polčas je pripadel ekipi CSKAja, ki je vodila celoten prvi polčas. V drugem pa se je zgodil nepričakovan preobrat. Zenit je namreč zelo hitro prešel v vodstvo, ki pa ga potem do konca tekme ni več izpustil iz rok.

Če je lani CSKA veliko tekem dobil v zaključkih tekem so tokrat enostavno naleteli na previsoko oviro. Čeprav so se domači točkovno izenačili je Zenit vseeno uspel zdržati pritisk in slaviti še na svoji drugi tekmi v prvenstvu.